reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Comarch Przemysł elektroniczny | 08 września 2015

Comarch inwestuje w Tarnowie

Projekty z zakresu e-zdrowia oraz tzw. inteligentnych miast (Smart City) będą specjalnością nowo otwartego oddziału Comarch w Tarnowie. W pierwszym etapie planowane jest zatrudnienie do 50 osób.
To 14 oddział spółki w Polsce, przecięcie wstęgi nastąpiło 7 września 2015 roku. – Od kwietnia prowadziliśmy intensywne procesy rekrutacyjne we współpracy z tarnowskim magistratem. W pierwszym etapie planujemy zatrudnić do 50 osób, a dalszy rozwój zależy od rynków, dla których w Tarnowie będzie tworzone oprogramowanie – zaznacza Barbara Waszkiewicz, dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch SA. Nowy oddział o charakterze produkcyjnym będzie zajmował się głównie opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań IT w dwóch obszarach specjalizacji – e-zdrowie oraz tzw. inteligentnych miast (Smart City).

Współpracując z miastem Tarnów, Comarch planuje też prowadzić prace rozwojowe i testować rozwiązania informatyczne z zakresu projektu „Miasto Zdrowia”. - Tarnów to miasto, które już teraz wdraża u siebie innowacyjne rozwiązania z tego obszaru - oceniła Barbara Waszkiewicz.

- Comarch to jedna z największych firm z dziedziny informatyki na rynku europejskim i ceniona w świecie. Cieszy fakt, że inwestuje w rozwój naszego miasta i regionu - powiedział prezydent miasta Roman Ciepiela. Otwarcie tarnowskiego oddziału Comarch wpisuje się w VIII Forum Inwestycyjne. Spółka kierowana przez Profesora Janusza Filipiaka jest jego partnerem.

---
Źródło: Comarch

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2