reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Integer.pl Przemysł elektroniczny | 04 września 2015

InPost rozważa wejście na giełdę

Polski producent paczkomatów rozważa różne możliwości związane z potencjalną pierwszą ofertą publiczną oraz notowaniem akcji na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
- Integer.pl SA rozważa różne opcje strategiczne związane z finansowaniem spółki Easypack oraz zmniejszeniem zaangażowania w InPost SA, w szczególności poprzez potencjalną sprzedaż znaczącego pakietu (nie więcej niż 50%) posiadanych akcji InPost SA w drodze pierwszej oferty publicznej. Przegląd opcji strategicznych jest procesem ciągłym i zależy, między innymi, od sytuacji rynkowej i poziomu wyceny. Do tej pory nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje dotyczące jakiejkolwiek sprzedaży akcji. Odpowiednie decyzje zostaną podane w odrębnych komunikatach – czytamy w komunikacie spółki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2