reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© arkadiusz weglewski dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 września 2015

Medicalgorithmics chce przejąć amerykańską spółkę Medi-Lynx

Medicalgorithmics podpisał list intencyjny dotyczący przejęcia partnera biznesowego ze Stanów Zjednoczonych – spółki Medi-Lynx Cardiac Monitoring, LLC z siedzibą w Plano, w Teksasie.
Umowa – list intencyjny w sprawie przejęcia kontrolnego pakietu spółki Medi-Lynx została podpisana 31 sierpnia. Medi-Lynx świadczy na terenie USA usługi diagnostyczne w oparciu o opracowany przez Medicalgorithmics system PocketECG, na podstawie umowy aliansu strategicznego zawartej 11 marca 2014 roku.

W ramach listu intencyjnego strony ustaliły cenę za udziały w Medi-Lynx oraz strukturę płatności, które są dla stron wiążące jeśli transakcja zostanie zawarta. Ponadto, strony ustaliły, że finalna umowa realizująca planowaną transakcję zostanie zawarta do dnia 30 września 2015 roku – informuje spółka w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 21 2017 23:03 V7.12.4-2