reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mailthepic dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 sierpnia 2015

Keysight Technologies finalizuje przejęcie Anite

Keysight Technologies zakończył operację przejęcia firmy Anite. Keysight zapłacił około 600 mln USD w gotówce za Anite – producenta oprogramowania do prowadzenia badań w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej.
Przejęcie ma wzmocnić strategię Keysight w rozwoju technik bezprzewodowych i poszerzania oferty oprogramowania.

- Przejęcie Anite umacnia pozycję Keysight na rynku systemów bezprzewodowych i pomaga nam rozszerzyć ofertę oprogramowania – powiedział Ron Nersesian, prezes i dyrektor generalny Keysight. – Nasze połączone, uzupełniające się wysiłki pozwolą na zaoferowanie większej wartości dodanej i szerszych możliwości naszym klientom. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z powitania Anite w Keysight – dodał Nersesian.

---
O firmie Keysight Technologies

Keysight Technologies to globalny dostawca elektronicznej aparatury pomiarowej, który wspomaga klientów w dokonywaniu transformacji ich środowisk pomiarowych w oparciu o wprowadzane innowacje w dziedzinie pomiarów bezprzewodowych, systemów modułowych i oprogramowania. Elektroniczne przyrządy pomiarowe firmy Keysight, systemy, oprogramowanie i usługi znajdują zastosowanie podczas projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i użytkowania aparatury elektronicznej. Przychody firmy wyniosły około 2,9 mld USD w roku fiskalnym 2014.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1