reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 sierpnia 2015

PVA otwiera europejskie centrum aplikacyjne w Holandii

14 września PVA, producent rozwiązań do dozowania w elektronice, otworzy europejskie centrum wsparcia technicznego i aplikacyjnego w Helmond (Holandia).
Nowe centrum firmy PVA (Precision Valve & Automation, Inc.) zostanie oficjalnie otwarte 14 września 2015. Zlokalizowana w Helmond (Holandia) jednostka będzie świadczyła usługi wsparcia technicznego oraz aplikacyjnego, zostanie też wyposażona w maszyny demonstracyjne. Centrum posłuży też dla celów szkoleniowych.

Pieter Van der Vorst, General Manager na Europę, komentuje: ‘Nowe centrum stanowi znaczące wsparcie w procesie rozwijania naszego biznesu w Europie i pomoże w pozyskiwaniu kolejnych instalacji. Tym samym PVA kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwój na terenie Europy’.
Samą uroczystość otwarcia centrum zaplanowano na 14 września 2015. W dniach 15-17 września odbędą się natomiast indywidualne spotkania z potencjalnymi klientami.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2