reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Opel Wiązki | 26 sierpnia 2015

ZEM w Ełku wyprodukuje wiązki dla Opla Astry

Nowy kontrakt z fabryki Opla pozwoli na zatrudnienie ponad 250 nowych pracowników.
Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej (ZEM) w Ełku będzie producentem wiązek elektrycznych do najnowszego modelu Opla Astra. W pierwszej fazie tego projektu zaplanowano zatrudnienie ponad 250 pracowników.

Rozpoczęcie nowej produkcji planowane jest w jeszcze w 3Q.2015, po przeprowadzeniu naboru pracowników i ich odpowiednim przeszkoleniu. Jak informuje firma, na początku sierpnia pierwsza grupa 60 pracowników przeszła dwutygodniowe szkolenie w zakładach Delphi w Ineu w Rumunii. Dwie kolejne grupy pracowników będą szkolone w ZEM Ełk na najnowocześniejszych liniach montażowych, które aktualnie są instalowane w zakładzie.

ZEM w Ełku od kilkudziesięciu lat produkuje wiązki motoryzacyjne; przewody akumulatorowe i wiązki zapłonowe do wszelkiego typu pojazdów i urządzeń. Współpracuje z wieloma koncernami motoryzacyjnymi i czołowymi światowymi dostawcami części samochodowych. Obecnie przy produkcji pracuje ok. 600 osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 29 2016 16:13 V7.6.2-2