reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 24 sierpnia 2015

ELZAB rozwija dział serwisu

Zlokalizowany w centrali spółki w Zabrzu dział serwisu przeniósł się do świeżo wyremontowanych pomieszczeń, wyposażonych w nowe stanowiska REECO.
Produkcja kas fiskalnych rośnie, a co za tym idzie ELZAB inwestuje także w serwis, by ten dotrzymał kroku sprzedaży. Centralny serwis fabryczny w Zabrzu, który działał dotąd w starych pomieszczeniach, od lipca rozpoczął pracę w nowej lokalizacji. – Przenieśliśmy się, by zapewnić naszym pracownikom wygodę i odpowiednie warunki pracy spełniające najnowocześniejsze standardy – mówi dla portalu evertiq.pl Marian Grzeszczuk, kierownik serwisu ELZAB.
W wyremontowanych pomieszczeniach stanęło 10 profesjonalnych stanowisk do montażu, których dostawą zajęła się włocławska firma Renex. Antystatyczne meble REECO zostały wykonane na zamówienie, zgodnie z konkretnymi wymaganiami zabrzańskiej spółki.

Nowe stanowiska pracy to nie jedyne zmiany w dziale serwisu ELZAB-u, ponieważ firma energicznie zajęła się unowocześnianiem serwisu. – To duże przedsięwzięcie, w ramach którego już wprowadziliśmy wiele zmian, dotyczących chociażby logistyki i obiegu dokumentów. Zreorganizowaliśmy także stanowiska pracy, by poprawić efektywność oraz znacznie skróciliśmy czas interwencji serwisowych – wyjaśnia przedstawiciel spółki.

ELZAB specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń fiskalnych. Spółka oferuje również wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen, drukarki etykiet oraz akcesoria do integracji systemów kasowych. W 2014 roku przychody ze sprzedaży Grupy ELZAB wyniosły 186,96 mln PLN i były o 68,3% wyższe w stosunku do sprzedaży osiągniętej w roku poprzednim. Skonsolidowany zysk netto za ten okres wzrósł o 88,7% r/r i wyniósł 24,4 mln PLN.


Foto: © Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2