reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EAE Elektronik Przemysł elektroniczny | 20 sierpnia 2015

EAE Elektronik zakupił system inspekcji nadruku pasty SPI

Parmi SPI 3D SIGMA X Blue to drugie urządzenie, po automacie montażowym Fuji NXT III, zakupione przez firmę w sierpniu. Dostawę i wdrożenie wykonał CPS-IEP Sp. z o.o. z Kwidzyna.
Kontraktowy producent urządzeń elektronicznych EAE Elektronik Spółka z o.o. zakupił kolejną maszynę kontrolującą nadruk pasty lutowniczej. Niedawno uruchomiony system stosuje unikalną technologię pomiaru 3D z wykorzystaniem podwójnego lasera, która eliminuje efekt cienia występujący przy systemach wizyjnych. Ma on podnieść jakość i efektywność produkcji przy zachowaniu szybkości - informuje EAE Elektronik.

– Zakup SPI to jeden z najważniejszych celów, jaki zarząd EAE Elektronik określił w planie rozwoju na 2015 rok – podkreśla Arkadiusz Pustała, członek zarządu i kierownik produkcji. – Dokonując wyboru modelu SIGMA X firmy Parmi, kierowaliśmy się dokładnością pomiarów, intuicyjnością interfejsu maszyny oraz kompatybilnością z posiadaną sitodrukarką. Nabyliśmy światowej klasy produkt, który wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inspekcji pasty – dodaje.

Jak zaznacza EAE Elektronik, system inspekcji nadruku pasty lutowniczej Parmi SPI 3D SIGMA X charakteryzuje się dużą szybkością, wysoką powtarzalnością i dokładnością pomiarów. Wbudowane oprogramowanie Printer Doctor analizuje wyniki kontroli i sugeruje możliwe przyczyny powstawania błędów zadruku, co ułatwia optymalizację ustawień sitodrukarki - informuje firma.


© EAE Elektronik

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1