reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tiberius dinu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2015

ELWAT inwestuje w falę lutowniczą

Producent elementów sterowania i sygnalizacji z Wrocławia kupił nową falę lutowniczą SPARTAN 8 DDM Novastar. Dostawą i wdrożeniem urządzenia zajęła się włocławska firma Renex.
W asortymencie wyrobów firmy ELWAT ESI we Wrocławiu wiele elementów wymaga lutowania ręcznego. Jednak w przypadku wskaźnika ciepła montowanego w większości nowoczesnych płyt grzewczych w branży AGD, konieczne jest stosowanie zespolonej płytki elektronicznej wykonywanej automatycznie. Zakup niezbędnie potrzebnej linii lutowniczej sfinalizowano więc w czerwcu, a już w lipcu urządzenie zostało wdrożone do produkcji.

Nowy zakup znacznie rozszerza zakres usług zewnętrznych oferowanych przez ELWAT ESI. – Fala lutownicza pracuje na nasze potrzeby przez 2 dni w tygodniu, zostają nam więc 3 dni, które możemy zapełnić świadczeniem usług montażowych dla innych – mówi Georgios Blatsios, kierownik działu Nowych Wdrożeń, Narzędziowni i Licencji w ELWAT ESI. Nasz rozmówca podkreśla przy tym, że firma obsłuży w ten sposób większą ilość zamówień specjalistycznych napływających od kooperantów, montując zwłaszcza krótkie serie różnorodnych modułów, w których istotne jest utrzymanie wysokiej jakości wykonania przy możliwie najkrótszym terminie realizacji.

Elementy sterowania i sygnalizacji wykonywane od lat przez wrocławską spółdzielnię ELWAT kupują przede wszystkim znani producenci AGD, tacy jak AW SA. właściciel marki Amica , wielonarodowe korporacje WHIRPOOL, INDESIT, SMEG, SNAIGE. Produkty ELWAT są sprzedawane i montowane zarówno w kraju jaki i na rynkach zagranicznych, trafiając m.in. do Austrii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Czech, Białorusi oraz na Ukrainę. Wszystkie wyroby to autorskie konstrukcje opracowane w firmie.

Spółdzielnia ELWAT ESI we Wrocławiu istnieje już 65 lat. Firma zatrudnia ponad 200 osób, a w jej ofercie można znaleźć wyroby, podzespoły i elementy elektrotechniczne, takie jak: lampki sygnalizacyjne, łączniki przyciskowe, suwakowe i kołyskowe oraz akcesoria i osprzęt elektrotechniczny. Wyroby ELWAT-u znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba włączyć-wyłączyć albo zasygnalizować stan pracy maszyny lub urządzenia.


Foto: © Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2