reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Strabag Przemysł elektroniczny | 14 sierpnia 2015

STRABAG buduje nową siedzibę firmy TRUMPF w Polsce

STRABAG rozpoczął budowę budynku biurowo-usługowego w Warszawie dla firmy TRUMPF Polska. Wartość kontraktu to 16,5 mln PLN netto. Prace budowlane zostaną ukończone w kwietniu 2016 roku.
Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części stolicy, przy ul. Połczyńskiej. Zakres prac generalnego wykonawcy obejmuje budowę dwukondygnacyjnego obiektu o kubaturze ponad 17 tys. m sześć. Na parterze zaprojektowana została strefa wystawiennicza z salą ekspozycyjną oraz część biurowo-konferencyjna. Pozostałe pomieszczenia biurowe i sale spotkań wraz z dziedzińcem i zielonym ogrodem znajdą się na pierwszym piętrze. Wokół budynku przewidziany jest parking o powierzchni ponad 1,7 tys. m kw.

TRUMPF jest jednym z największym producentów maszyn do obróbki plastycznej blach jak: wycinarki laserowe do obróbki 2D i 3D, wykrawarki młoteczkowe, prasy krawędziowe, elektronarzędzia oraz jest producentem pełnej automatyzacji systemów magazynowych oraz oprogramowania. TRUMPF to również producent laserowych systemów spawających, systemów do lutospawania, napawania i znakowania laserowego.

Spółka TRUMPF Polska istnieje od ponad 10 lat i obecnie wynajmuje pomieszczenia w biurowcu przy ul. Łopuszańskiej 38B w Warszawie - Łopuszańska Business Park. Kilka lat temu podjęto decyzję o budowie własnej siedziby.

---
Źródło: Strabag

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2