reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 sierpnia 2015

Robert Rospedzihowski dyrektorem sprzedaży w Europie Wschodniej Farnell element14

Robert Rospedzihowski dołączył do zespołu przechodząc z firmy Thomas Cook, a wcześniej w firmie Farnell element14 pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania globalnymi dostawcami.
Rospedzihowski był także odpowiedzialny za pierwsze działania operacyjne firmy Farnell element14 w Europie Wschodniej ponad osiem lat temu, a teraz będzie skupiał się na rozwijających się kluczowych rynkach w Polsce, w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Będzie urzędował w krakowskim centrum firmy oraz w siedzibie w Leeds i będzie odpowiedzialny za budowanie bliższych relacji pomiędzy firmą Farnell element14 a dostawcami i klientami w tym regionie.

- Europa Wschodnia to jeden z najbardziej ekscytujących rynków w dzisiejszej branży elektronicznej, w którym wiele się zmieniło od momentu, kiedy rozpoczynaliśmy nasze działania w tym regionie — mówi Rospedzihowski. - Obserwujemy wchodzenie na rynek wielu CEM, rzucanie wyzwań najsilniejszym graczom, a także rośnięcie w siłę społeczności OEM zainteresowanej tematyką projektowania i inżynierii. Nasza oferta pozwala nam zaspakajać potrzeby tych grup. Moją nową rolą będzie stworzenie oferty dla całej Europy Wschodniej i poszerzenie obecności w sieci, a także zaoferowanie wsparcia w lokalnych językach w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości obsługi, której oczekują.

Powołanie to dopełnia niedawne przeniesienie zespołu obsługi klienta do biura w Krakowie w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientom z Europy Wschodniej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1