reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 sierpnia 2015

Nowe Competence Center Telit na Polskę i Europę Środkową

Wrocławska spółka Grinn została Competence Center firmy Telit i będzie się zajmowała wsparciem projektów realizowanych dla klientów firmy Telit.
Z początkiem sierpnia spółka Grinn została wybrana na partnera firmy Telit. Competence Centrr Telit tworzą wybrane firmy z doświadczeniem i wiedzą dotyczącymi projektowania rozwiązań dla sieci komórkowych i RF, którzy wykazują się odpowiednimi umiejętnościami w zakresie hardwaru, softwaru oraz mechaniki.

- Grinn jako Competence Center firmy Telit jest potwierdzeniem naszego międzynarodowego doświadczenia w projektowaniu i skutecznym realizowaniem strategii działania z silnymi partnerami – komentuje dla evertiq.pl Robert Otręba, CEO Grinn.

Grinn zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych dla firm z branży automatyki przemysłowej, produkcji urządzeń medycznych, automatyki budynków, motoryzacji i wielu innych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 25 2017 15:01 V8.0.2-1