reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 lipca 2015

Ruszył Warszawski Akcelerator Technologiczny WAW.AC

Program akceleracyjny przeznaczony jest dla innowacyjnych firm z dziedzin life science, technologii materiałowych, optoelektroniki, energii, IT i mobile.
Miasto Stołeczne Warszawa wraz z Centrum Przedsiębiorczości Smolna oraz Fundacją Rozwoju Innowacji Med INN zaprasza do aplikowania w pierwszym dofinansowanym przez Urząd Miasta programie akceleracyjnym. Przedsięwzięcie skierowane jest do firm MŚP (startupów) działających na terenie Warszawy, głównie w obszarze life science, technologii materiałowych, optoelektroniki, energii, IT/ICT, a także w innych branżach. Tylko 40 najbardziej ambitnych i ciekawych pomysłów otrzyma wsparcie w tym pilotażowym programie.

– Program akceleracyjny w Centrum Przedsiębiorczości Smolna to nasz kolejny krok w tworzeniu Warszawy innowacyjnej, w której rozwija się nowoczesna gospodarka oparta na wiedzy i badaniach naukowych. Dajemy młodym przedsiębiorcom możliwość rozwoju kompetencji i zdobycie doświadczenia w każdym aspekcie, który jest ważny dla biznesu – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Rekrutacja do programu trwa do 2 sierpnia 2015 roku. Uczestnictwo jest bezpłatne, limit miejsc to 40 osób. Program składa się z dwóch etapów warsztatów merytorycznych. Jego uczestnicy otrzymują wsparcie szerokiego grona doświadczonych przedsiębiorców w zakresie komunikacji wartości dla wybranych grup klientów, oceny opcji rozwoju, planowania przewagi konkurencyjnej i innych niezbędnych w wymienionych branżach umiejętności. Umiejętności nabyte przez uczestników będą natychmiast wykorzystywane. Drugim etapem jest prezentacja dobrych praktyk oraz zachowań, których należy unikać. Wydarzenie zakończy się zaprezentowaniem firm przed inwestorami i klientami (tzw. DemoDay).

---
Źródło: , Urząd Miasta, web.gov.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-1