reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 27 lipca 2015

Flextronics zmienia nazwę na Flex

Spółka Flextronics oficjalnie poinformowała o zmianie nazwy na Flex. Amerykański koncern to w tej chwili dużo więcej niż tylko EMS – czytamy w komunikacie.
- Poprzez lata naszej działalności rozwijaliśmy ofertę produktów i usług, dodając wiele nowych rozwiązań. Dzisiaj jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą EMS, dostawcą usług łańcucha dostaw czy spółką typu „tronics” – powiedział Michael Mendenhall, dyrektor marketingu i komunikacji Flex, dodając, że zmiana nazwy z Flextronics na Flex odzwierciedla ewolucję firmy i jej szybki rozwój w epoce informacyjnej. Flex jest gotowy, by definiować nową erę inteligencji, charakteryzującą się lawinowym wzrostem liczby podłączonych do sieci urządzeń. Ten rozwijający się ekosystem zmienia sposób w jaki pracujemy, bawimy się i po prostu żyjemy – mówi dalej Mendenhall.

Jak podkreśla szef firmy Flex, Mike McNamara, spółka zapewnia klientom wsparcie na każdym etapie – od projektu po masową produkcję – w szybko zmieniających się warunkach, gdy wciąż mamy do czynienia z przełomowymi technologiami oraz powstawaniem nowych modeli biznesowych.

Polska spółka Flex znajduje się w Tczewie i w czerwcu obchodziła piętnastolecie działalności. Aktualne zatrudnienie wynosi około 3 500 osób, a zakład rozbudowuje się o kolejną, trzecią halę. Firma realizuje zlecenia dla światowych marek między innymi z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej i samochodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2017 20:07 V8.3.0-1