reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nomadsoul1 dreamstime.com Wiązki | 22 lipca 2015

Electrical Components International zadomowił się w Bielsku

Producent wiązek Electrical Components International (wcześniej Cabind) przedłużył długoterminowy najem hali produkcyjnej w Bielsku Białej.
Obiekt w Bielsku o całkowitej powierzchni prawie 13.000 m2, z czego 2 350 m2 stanowią powierzchnie socjalne i biurowe, położony jest na czterohektarowej działce. W zakładzie pracuje około 700 osób.

Electrical Components International Sp. z o. o. (wcześniej Cabind Polska Sp. z o.o.) od roku 2006 należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), specjalizującego sie w produkcji komponentów elektrycznych dla branży AGD i automotive. Od końca roku 2008 prowadzi produkcję w Bielsku-Białej i według strategii firmy ma to być największa z fabryk grupy w Europie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2