reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© astor Przemysł elektroniczny | 20 lipca 2015

Astor wprowadza do oferty ASTOR Watch

Astor, jeden z największych graczy na polskim rynki automatyki, wprowadza do swojej ofert smartwatch pod własną marką.
Na zegarku można zobaczyć pokazane w ergonomiczny sposób informacje dotyczące urządzeń i miejsc w zakładzie produkcyjnym na żywo. To, jakie dane można zobaczyć, określane jest przez inteligentny algorytm, który bierze pod uwagę między innymi to, gdzie osoba z zegarkiem się znajduje w pomieszczeniu. Może to być stan pracy maszyny, wydajność, wskaźnik OEE, zużycie energii.

‘Takie podejście znacząco zmniejsza chaos informacyjny i pozwala skupić się tym, co jest naprawdę istotne. Dzięki temu inżynier może natychmiast zobaczyć parametry maszyny, obok której się znajduje - bez konieczności „przeklikiwania się" przez jakiekolwiek menu i wykryć nieprawidłowości w kilka sekund’ mówi Jarosław Gracel, Dyrektor ds. Marketingu ASTOR i pomysłodawca.

Jeśli natomiast szczegółowość informacji wyświetlanych na zegarku jest nie wystarczająca, bardzie szczegółowe dane można uzyskać dzięki wspierającej aplikacji na telefony z systemem Android.

‘Aby zapewnić użytkownikowi dostęp do wszystkich informacji, ASTOR Watch nie ogranicza się do jednego źródła danych - został zaprojektowany tak, by bez problemu można było go zintegrować z szeregiem innych istniejących już systemów, np. Wonderware Historian, czy Wonderware MES’ mówi Maciej Król, twórca aplikacji.

Źródło: ASTOR

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2