reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 lipca 2015

Jabil rozwija obecność w Wietnamie

Jabil Circuit podpisał list intencyjny z zarządem Hi-Tech Park w Sajgonie (Wietnam). Porozumienie pozwoli firmie na znaczne rozszerzenie skali operacji, prowadzonych do tej pory w ramach parku technologicznego.
Porozumienie otwiera drogę Jabil’owi do dalszych inwestycji w Wietnamie. W roku 2017 firma planuje rozpoczęcie budowy nowego budynku, przeznaczonego pod produkcję wielkoseryjną. Katalog potencjalnych zleceń w nowym zakładzie jest dość szeroki i obejmuje między innymi produkcję dla klientów z sektorów komputerów, przechowywania danych, sieci, telekomunikacji, motoryzacji, inteligentnego domu, urządzeń przenośnych, sprzedaży detalicznej, druku, przemysłu i energii.

Alessandro Parimbelli, wiceprezes i CEO jednostki Enterprise and Infrastructure w Jabil’u, podkreśla, że firma zamierza inwestować w szkolenie i rozwój lokalnego personelu, tak aby w przyszłości stali się oni liderami organizacji. Celem Jabil jest nie tylko wykreowanie liderów, lecz również wykreowanie przeszło 3.0000 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych 5 lat.

Jabil rozpoczął działalność operacyjną w Wietnamie w kwietniu 2007, a na przestrzeni ostatnich pięciu lat odnotowuje coroczny wzrost o 50%. Obecnie Jabil zajmuje 300.000 stóp kwadratowych powierzchni i zatrudnia 2.600 osób. Nowy zakład produkcyjny ma zajmować powierzchnie nawet do miliona stóp kwadratowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2