reklama
reklama
reklama
© olivier26 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 lipca 2015

Nowa siedziba Neurosoftu

Nowy budynek Neurosoft będzie w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.
1 lipca 2015 główna siedziba Neurosoft została przeniesiona do nowego budynku zrealizowanego w ramach projektu NeuroITS, przy ul. Życzliwej 8 we Wrocławiu.

Nowy budynek powstał specjalnie na potrzeby Neurosoftu. Na czterech kondygnacjach musi pomieścić się zespół liczący około 100 osób, bo Neurosoft planuje rekrutację nowych pracowników. Budynek w nowej lokalizacji jest wyposażany w najnowszy sprzęt badawczo-informatyczny.

Powstanie Centrum ITS zostało dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Budynek jest w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-1