reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2015

ZM Tarnów chcą zatrudniać elektroników zwolnionych z Mielca

ZM Tarnów, budujące obecnie nowoczesne Centrum Badawczo – Rozwojowe, chciałyby przejąć część pracowników PLZ Mielec, w tym konstruktorów elektroników.
W ostatnim czasie informowaliśmy o utworzeniu w ZM Tarnów nowoczesnego Centrum B&R oraz wysiłkach firmy nakierowanych na budowę zespołu specjalistów. Portal wnp.pl poinformował, iż prezes ZM Tarnów Krzysztof Jagiełło przedstawił zarządowi PZL Mielec propozycję zatrudnienia zwalnianych pracowników PZL Mielec.

W szczególności Tarnów poszukuje specjalistów w zakresie obróbki metali oraz kadry inżynieryjnej, w tym konstruktorów mechaników, konstruktorów elektroników oraz technologów.

- Mam nadzieję, że propozycja, przyczyni się do znalezienia nowego miejsca zatrudnienia przez część załogi PZL, co złagodzi spodziewane, bolesne skutki społeczne procesu restrukturyzacji zatrudnienia – napisał prezes Jagiełło w propozycji przesłanej na ręce prezesa PZL Mielec Janusza Zakręckiego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1