reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nickondr dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 lipca 2015

Zmiany w zarządzie Philips Lighting Poland

Zgodnie z informacjami podanymi w iMSiG Marek Sobieraj zastąpił Marka Huzarewicza na stanowisku prezesa zarządu Philips Lighting Poland.
Dotychczasowy prezes zarządu i dyrektor generalny Marek Huzarewicz został wiceprezesem Philips Lighting Poland. Informacja ukazała się w Monitorze Sądowym i Gospodarczym z dnia 7 lipca 2015 roku.

Ale to nie koniec wiadomości dotyczących Philipsa, ponieważ zaledwie dzień później, 8 lipca, do rejestru KRS wpisano informację o zmianie nazwy spółki. Jest to związane z zeszłorocznym wydzieleniem ze struktur Philips grup Lumileds oraz Automotive Lighting, a następnie sprzedażą 80,1% udziałów nowej spółce amerykańskiemu funduszowi Go Scale Capital. Jeśli chodzi o polskie zakłady Philipsa, transakcja objęła jedynie fabrykę w Pabianicach, która stała się własnością funduszu Go Scale Capital. Stąd wpis do KRS, w którym Philips Lighting Poland Spółka Akcyjna została zastąpiona przez Lumileds Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Pabianicach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1