reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© badoff dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 lipca 2015

Będzie walka robotów-gigantów

Przeciwnikami w tym pojedynku będą amerykański MegaBots Mark II (cena: 175 tys. USD, waga: ponad 5 ton) i japoński Suidobashi (1 mld USD i 4 tony).
- Wy macie robota giganta, my mamy robota giganta. Wiecie co to oznacza. Wyzywamy was na pojedynek – oznajmili twórcy robota MegaBots japońskiej firmie Suidobashi Heavy Industries, a Japończycy podchwycili pomysł. Firmy mają jeszcze rok, by przygotować się do walki. A oto zapowiedź wydarzenia:Zainteresowani tematem pewnie zetknęli się już z filmem “Gignaci ze stali”, w którym roboty zastąpiły bokserów. Otóż, nie, walka pomiędzy amerykańskim a japońskim robotem to jeszcze nie ten etap, gdy wypuszczamy autonomiczne cyborgi na ring, bo w środki olbrzymów będą siedzieli ludzie. Ale powiedzmy, że to może być duży krok do stworzenia całkiem nowej rozrywki.

I tak dla przypomnienia, przed weekendem, trailer “Gigantów ze stali”.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1