reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© timur anikin dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 lipca 2015

Fideltronik rośnie w siłę

Polski producent elektroniki szacuje, że w przychody w bieżącym roku wyniosą nawet 200 mln EUR – informuje „Puls Biznesu”.
Fideltronik zbudował już prawdziwą potęgę w Suchej Beskidzkiej i produkuje dla klientów ze światowej pierwszej ligi. Jak wynika z informacji „Pulsu Biznesu”, przychody spółki co roku rosną o kilkanaście procent.

Nic więc dziwnego, że Fideltronik rozbudowuje moce produkcyjne. W zeszłym roku w czerwcu firma otrzymała zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej i zapowiedziała wówczas budowę nowoczesnego kompleksu do montażu i konfiguracji modułów elektroniki. Hala ma mieć powierzchnię 9 tys. m kw., zakończenie inwestycji planowane jest jeszcze na 2015 rok. W ramach zezwolenia Fideltronik zobowiązał się także do utworzenia przynajmniej 50 nowych miejsc pracy

Ostatnio, jednym z ciekawszych wydarzeń w firmie, było ogłoszenie w maju tego roku podpisanie listu intencyjnego ze spółką Raytheon, który dotyczy współpracy przy tworzeniu systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Polski.

Fideltronik Poland spółka z o.o. jest największym polskim przedsiębiorstwem branży EMS (Electronics Manufacturing Services) zajmującym się produkcją podzespołów elektronicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 19 2017 19:48 V7.8.3-2