reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2009

Schweizer: rekordowy napływ zamówień w lipcu

Schweizer Electronic, niemiecki producent płytek PCB, zanotował łączną wartość zamówień na poziomie 20 milionów euro. Zamówienia zostały złożone na przestrzeni lipca 2009 roku przez firmy działające w szerokiej gamie gałęzi przemysłu.
Bieżące zamówienia wyniosły 45 milionów euro (liczone na dzień 31.07.2009) i w rezultacie ponownie osiągnęły zbliżony poziom w porównaniu z zeszłym rokiem. W ten sposób firma ma zagwarantowaną ciągłość produkcji na nadchodzące miesiące. Schweizer zebrał już również znaczną liczbę zamówień na rok 2010.

Dzięki pozytywnemu rozwojowi wypadków, firma może planować proces produkcji w długoplanowym horyzoncie czasowym. Należy jednak zauważyć, iż mimo zwiększonej wartości zamówień, niższe poziomy sprzedaży i straty operacyjne nie zostaną w pełni zrekompensowane na przestrzeni całego roku finansowego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2