reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bdriver dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 lipca 2015

PartnerTech AB wycofuje akcje z Nasdaq

Szwedzki dostawca usług EMS zadecydował o wycofaniu akcji z obrotu na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq w Sztokholmie.
Decyzja PartnerTecha jest związana z ofertą firmy Scanfil, która 25 maja 2015 roku złożyła ofertę gotówkową zakupu wszystkich akcji PartnerTecha. Po sfinalizowaniu umowy Scanfil stał się właścicielem ponad 90% akcji PartnerTecha. Scanfil zadecydował o uruchomieniu dodatkowego procesu zakupu pozostałych akcji szwedzkiego producenta kontraktowego.

W związku z powyższym rada dyrektorów PartnerTecha powzięła decyzję o wycofaniu akcji firmy z Nadaqu w Sztokholmie. Ostatni dzień, w którym akcje będą oferowane to 17 lipca 2015 roku.

W Polsce znajdują się dwie siedziby PartnerTecha: zakład w Sieradzu, znajdujący się w grupie Electronics oraz zakład w Mysłowicach, należący do grupy System Integration.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 23 2017 01:50 V8.0.0-1