reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dimitry romanchuck dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 03 lipca 2015

Cisco chce przejąć firmę OpenDNS

Open DNS z siedzibą w San Francisco jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa na wszystkie rodzaje urządzeń. Wartość transakcji to 635 mln USD.
Przejęcie OpenDNS pomoże Cisco w realizacji strategii w obszarze bezpieczeństwa IT, polegającej na zapewnieniu ochrony każdemu elementowi sieci, o każdej porze i wszędzie, gdziekolwiek się znajduje – informuje Cisco. Spodziewana finalizacja przejęcia nastąpi w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2016.

- Połączenie możliwości przewidywania i analizy zagrożeń, oferowanych przez platformę chmurową OpenDNS z dotychczasowym, bogatym portfolio niezawodnych rozwiązań bezpieczeństwa od Cisco pozwoli zwiększyć widoczność zagrożeń w całej rozszerzonej sieci, a więc zarówno urzadzeń, z których pracownicy korzystają w biurach i odziałach swoich firm, jak też z dala od nich. Ponadto, pozwoli zmniejszyć czas niezbędny do wykrycia i reakcji na zagrożenia oraz zmniejszy ryzyko naruszenia bezpieczeństwa – czytamy dalej w komunikacie firmy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-1