reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 01 lipca 2015

Delphi finalizuje sprzedaż biznesu Thermal

Delphi Automotive PLC sfinalizował proces sprzedaży swojego biznesu Thermal firmie MAHLE Behr GmbH & Co. KG.
Warunki sprzedaży są zgodne z ogłoszonymi w dniu 19 lutego 2015 roku (cena sprzedaży wynosi 727 mln USD). Jednocześni Delphi i MAHLE podpisały osobny list intencyjny w sprawie sprzedaży udziału Delphi w spółce Shanghai Delphi Automotive Air-Conditioning System Co., Ltd. Zakończenie transakcji spodziewane jest w roku 2016.

- Sprzedaż naszego biznesu Thermal firmie MAHLE to efekt zaangażowania wszystkich stron - powiedział Kevin P. Clark, prezydent i CEO Delphi. - MAHLE jest światowym liderem wymienników ciepła w branży motoryzacyjnej, a przejęcie biznesu Thermal jeszcze bardziej umacnia go w tej pozycji. To stworzy nowe możliwości dla pracowników i przyczyni się do lepszej obsługi klientów. Ta transakcja stawia Delphi wśród firm skoncentrowanych na rozwoju produktów o wysokim potencjale wzrostu związanych z układami napędowymi, elektroniką i bezpieczeństwem oraz architekturą elektryczno- elektroniczną, odpowiadających na potrzeby rynku w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i łączności.

Dział Delphi Thermal osiągnął w 2014 r. przychody na poziomie 1,6 mld USD, zatrudniając około 7500 pracowników w 13 zakładach na świecie.

---
O Delphi
Delphi Automotive PLC jest globalnym dostawcą technologii dla pojazdów osobowych i ciężarowych. Firma ma siedzibę główną w Gillingham, w Wielkiej Brytanii i prowadzi główne centra techniczne, zakłady produkcyjne i centra obsługi klienta w 33 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-2