reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2015

Accelerace wesprze polskie start-upy

Największy w krajach Skandynawii program akceleracyjny Accelerace jeszcze w tym roku rozpocznie działalność w Polsce otwierając tu biuro.
Wiadomość tę ogłosił Peter Torstensen z Accelerace podczas warszawskiej edycji Bitspiration, na której to konferencji spotkali się inwestorzy, start-upowcy, dziennikarze i mentorzy, których celem jest rozwój i wspieranie start-upów w Polsce. Duński Accelerace pomógł do tej pory rozwinąć się 275 młodym firmom.

Wygląda na to, że Accelerace będzie miał co robić w naszym kraju, ponieważ w ostatnich latach na polskiej scenie start-upowej działo się wiele dobrego. Przykładem może być chociażby obecność naszych przedsiębiorców wśród MIT Innovators Under 35, czyli młodych innowatorów wyróżnianych co roku przez prestiżowy magazyn MIT Technology Review.

---
Źródło: web.gov.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2