reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 czerwca 2015

Comarch otrzymał kredyt na inwestycję w Łodzi

Bonus Development, spółka zależna Comarch SA zawarła z bankiem Pekao umowę kredytu budowlano-inwestycyjnego na finansowanie i refinansowanie inwestycji biurowej w Łodzi.
Wysokość kredytu to maksymalnie 38,8 mln PLN i stanowi on nie więcej niż 90% kwoty kosztów netto inwestycji, związanych z przebudową budynku pofabrycznego oraz budową przyległego budynku biurowego w Łodzi.

Wcześniej w tym miesiącu Comarch poinformował o podpisaniu umowy pomiędzy Bonus Development oraz Skanska SA na realizację łódzkiej inwestycji. Powierzchnia całkowita budynku będzie wynosić 9 906,20 m. kw. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.

Comarch to polski producent i dostawca rozwiązań informatycznych, który działa w wielu branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2