reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ermess dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 czerwca 2015

Technomex współpracuje z Uniwersytetem Śląskim

Producent sprzętu medycznego podpisał porozumienie o współpracy naukowo-badawczej i wdrożeniowej z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach.
Umowa została podpisana w kwietniu, a współpraca firmy i uczelni obejmuje m.in. partnerstwo gospodarcze nastawione na rozwijanie i transfer nowych technologii, usług i produktów, wspieranie kontaktów pomiędzy inwestorami a sferą naukowo-badawczą, w tym realizację wspólnych przedsięwzięć takich, jak projekty badawcze, rozwojowe, inwestycyjne itp. oraz udział w procesie opracowywania programów studiów dla inżynierii biomedycznej i organizację zajęć, praktyk studenckich i staży absolwenckich.

PHU Technomex sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987 roku i zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych.

---
Źródło: Technomex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 26 2016 22:37 V7.4.0-1