reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nokia Przemysł elektroniczny | 19 czerwca 2015

Nokia wraca do smartfonów

Tym razem to potwierdzona informacja. - Będziemy szukać odpowiednich partnerów – powiedział prezes fińskiej spółki Rajeev Suri.
- Microsoft produkuje telefony komórkowe, my będziemy je po prostu projektować i udostępniać licencję na markę – mówił dalej Rajeev Suri w wywiadzie dla niemieckiego Manager Magazin.

Nokia w 2014 roku sprzedała swój dział telefonów komórkowych firmie Microsoft. Zgodnie z warunkami umowy, Nokia może powrócić do tego biznesu dopiero w 2016 roku.

Pogłoski o powrocie fińskiej spółki do biznesu telefonów komórkowych pojawiały się już niejednokrotnie, jednak były dementowane przez firmę. Szczególnie w momencie, gdy na początku tego roku Nokia wprowadziła na rynek zaprojektowany przez siebie tablet N1. Produkcją zajęła się firm Foxconn.

---
Źródło: Reuters

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1