reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Hatron Electronic Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2015

Hatron wybuduje nową siedzibę

Polski producent obwodów drukowanych w drugiej połowie tego roku rozpocznie budowę budynku biurowo-produkcyjnego w Modlniczce pod Krakowem.
– W tej chwili rozpatrujemy oferty od potencjalnych wykonawców inwestycji, a lada dzień otrzymamy pozwolenie na budowę – mówi dla portalu evertiq.pl Marcin Hajdziński, współwłaściciel firmy Hatron. Obecna siedziba firmy została kupiona w 1994 roku i znajduje się w centrum Krakowa. W najbliższej przyszłości firma chce się przenieść poza miasto ze względu na specyfikę produkcji oraz by zoptymalizować koszty prowadzenia biznesu.

Nowy budynek będzie miał 1100 m kw. powierzchni produkcyjnej oraz 400 m kw. powierzchni biurowej. Zakończenie inwestycji planowane jest na przyszły rok.

Firma Hatron Electronic została założona w 1988 roku przez Henryka Hajdzińskiego. W 2012 roku dział produkcji obwodów drukowanych Hatron Electronic przekształcony został w spółkę cywilną Hatron S.C. Henryk Hajdziński Marcin Hajdziński. Hatron specjalizuje się w małych i średnich seriach obwodów dwustronnych, produkując także płytki jednostronne. Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa są prace prototypowe wykonywane w krótkich terminach realizacji oraz atrakcyjnych cenach . Moce produkcyjne firmy to około 2000 m kw. obwodów drukowanych na miesiąc.

A oto wizualizacja nowej siedziby firmy Hatron:


© Hatron

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1