reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© werner de coster dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 czerwca 2015

Franke rozwija obecność w Polsce

Producent AGD uruchomi w Polsce w tym roku centrum obsługi biznesowej dla wszystkich oddziałów spółki na świecie, ale nie zapomina także o inwestowaniu w zakłady produkcyjne w Polsce.
Centrum usług wspólnych będzie kolejną inwestycją Franke w Polsce. Spółka ma już w naszym kraju dwa zakłady: w Sękocinie Nowym, na Mazowszu, oraz zakład spółki Franke Foodservice Poland w Gdyni. Ten drugi zajmuje się produkcją kompletnego wyposażenia kuchennego dla restauracji szybkiej obsługi. Centrum da pracę kilkudziesięciu osobom. Firma rozważa różne lokalizacje, m.in. w Sękocinie Nowym.

Nasz kraj dla producenta systemów kuchennych to też ważny rynek pod względem sprzedaży. – W Polsce generujemy około 1 proc. całego obrotu Grupy Franke i pewnie zysku na porównywalnym poziomie. Jest to bardzo ważny rynek dla koncernu i dla właściciela Michaela Piepera. On zainwestował w Polsce już w 1993 roku i dzięki temu osiągnęliśmy bardzo dobrą, silną pozycję na krajowym rynku. Mamy doskonałe relacje z klientami i dzisiaj zatrudniamy w Polsce ponad 300 osób – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Marek Szymański, prezes Franke Polska.

Obydwa zakłady producenta AGD w Polsce cały czas są rozbudowywane i doposażane w innowacyjne technologie z zagranicy.

---
Źródło: Newseria Biznes

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
JavaScript Tag:
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 16 2017 22:20 V7.12.2-2