reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 czerwca 2015

Fundusz zainwestuje w ZMorph

Fundusz Warsaw Equity Group chce zainwestować we wrocławską spółkę ZMorph produkującą drukarki 3D – podaje „Puls Biznesu”.
Warsaw Equity Group zainwestuje w ZMorph kilka milionów złotych. Jak podaje „Puls Biznesu”, środki te zostaną przeznaczone na przyspieszenie rozwoju sieci w USA i Kanadzie oraz na zwiększenie sprzedaży drukarek do 1 tys. sztuk rocznie.

Firma ZMorph powstała w 2013 roku jako kontynuacja i rozwinięcie pasji Przemysława Jaworskiego związanej z projektowaniem trójwymiarowych modeli. Prezes firmy pierwszą drukarkę 3D zbudował w 2011 roku. Po kolejnych udoskonaleniach powstał flagowy model firmy: ZMorph. Podstawą konceptu maszyny jest zastosowanie wymiennych końcówek. Dzięki nim można bardzo łatwo zamienić drukarkę we frezarkę, drukarkę do ciasta, ceramiki, lub ploter do papieru.


© ZMorph

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 22 2017 10:36 V8.6.0-1