reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 czerwca 2015

Praca i odprawy dla Fagora

Pracownicy zlikwidowanej fabryki FagorMastercook we Wrocławiu nie otrzymali jeszcze pełnych odpraw, ale podejmowane są intensywne działania, by zaspokoić ich roszczenia i znaleźć możliwości zatrudnienia – informuje „Solidarność”.
W sprawie pracowników Fagora prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz spotkał się z reprezentacją pracowników oraz wystosował pismo do podsekretarza stanu w Ministerstwie Gospodarki Ilony Antoniszyn-Klik, z prośbą z prośbą o pozytywne rozpatrzenie wniosku zarządcy tymczasowego FagorMastercook o wypłatę roszczeń pracowniczych ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Minister przyjęła w tej sprawie zarządcę tymczasowego FagorMastercook Annę Łukaszyn oraz prezesa ARAW pana Dariusza Ostrowskiego. Ponadto odbyło się też spotkanie przedstawicieli ARAW z zarządem firmy Whirlpool, podczas którego omówiono również możliwości zatrudnienia byłych pracowników Fagora.

---
Źródło: NSZZ Solidarność

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2