reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 czerwca 2015

Nowy inkubator technologiczny

Nowy budynek Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” otworzy swoje podwoje już w połowie lipca. Na 1000 m kw. powierzchni biurowej miejsce znajdzie nawet 20 firm.
- Powstający na terenie kampusu i przy współudziale Politechniki Śląskiej inkubator przedsiębiorczości to doskonała szansa rozwoju dla nowopowstających firm z branży IT i ICT oraz rozpoczynających działalność start-upów. To również dodatkowa forma wsparcia rozwoju innowacyjnych technologii i szeroko rozumianej przedsiębiorczości akademickiej – czytamy w komunikacie Politechniki Śląskiej.

Nowy budynek Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” – w pierwszej kolejności studentom i absolwentom uczelni, a także jej doktorantom i pracownikom naukowym – oferuje m.in. pomieszczenia biurowe, laboratoria komputerowe, wyposażenia w media oraz wspólną przestrzeń co-workingową. Poza tym firmy inkubowane w Inkubatorze Przedsiębiorczości gliwickiego technoparku będą mogły skorzystać z szeregu usług o charakterze doradczym, tj. szkolenia, networking, wsparcie biznesowe czy promocja

---
Źródło: Politechnika Śląska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2