reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ilya shahau dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2015

Apator dostarczy liczniki Tauronowi

Producent aparatury pomiarowej poinformował, że spełniły się już obydwa warunki zawieszające dotyczące umowy zawartej z S&T Services Polska.
Zawarta 21 maja 2015 roku umowa z S&T Services Polska Sp. z o.o. („S&T”) związana jest z realizacją projektu Smart City Wrocław („SCW”). Apator w ramach kontraktu ma dostarczyć liczniki energii elektrycznej OSGP w ramach projektu SCW.

Umowa została zawarta pod dwoma warunkami. Pierwszy dotyczył wyrażenia zgody przez lidera konsorcjum SCW - firmę LG CNS Co. Ltd. na realizację projektu przez S&T, drugi – wyrażenia zgody przez Tauron Dystrybucja SA, na uczestnictwo S&T w projekcie SCW.

Szacowana wartość umowy z S&T wynosi 26,5 mln PLN netto. Kwota może zostać obniżona do 22,7 mln PLN, w przypadku łącznego ziszczenia się kilku warunków do 31 grudnia 2015 roku.

Tauron Dystrybucja rozpoczął już we Wrocławiu projekt związany z wdrożeniem systemu inteligentnego opomiarowania. W ciągu dwóch lat firma zainstaluje u swoich klientów ponad 330 tysięcy nowoczesnych liczników energii elektrycznej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1