reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© siarhei tsalko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2015

Infineon i Google wspólnie pracują nad technologiami radarowymi

Firmy Infineon Technologies oraz Advanced Technology and Project group (ATAP) Google’a chcą rozwijać technologie radarowe.
Efekty współpracy mają przydać się w takich zastosowaniach jak elektronika do noszenia, internet rzeczy i motoryzacja. Firmy zaprezentowały pierwsze wspólne rozwiązania, czyli rozpoznawanie gestów i zdolność wykrywania obecności dla wielu urządzeń przyszłości, podczas konferencji deweloperów w San Francisco.

Rozwiązanie, wykorzystywane przez społeczność deweloperów Google ATAP, oparte jest na 60 GHz technologii nadawczo-odbiorczej Infineona: w jednym chipie zintegrowany został transceiver, antena i sterowanie. Infineon współpracuje z Google ATAP nad sensorami radarowymi oraz dostarcza rozwiązania dla komunikacji bezprzewodowej dla innych działów Google’a.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2