reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© snehitdesign dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2015

Robtools buduje nową siedzibę

Firma Robtools, dostawca wyposażenia dla przemysłu elektronicznego, pod koniec maja rozpoczęła budowę nowej siedziby. Prace mają się zakończyć jeszcze w tym roku.
Nowy budynek będzie miał powierzchnię 500 m kw. i znajdą się w nim pomieszczenia biurowe, demo room oraz magazyn. Bydgoska firma zamierza opuścić wynajmowane dotychczas pomieszczenia i przenieść się do własnej siedziby. – Firma szybko się rozwija, wystarczy wspomnieć o uruchomionej w zeszłym roku usłudze szkoleń dla producentów elektroniki, i chcemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie – mówi dla evertiq.pl Robert Koczorowski z firmy Robtools SMT.

Oto wizualizacja nowego budynku firmy:


© RobTools dostarcza urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty do produkcji i serwisu elektroniki, jak również produkty do ogólnej produkcji przemysłowej. W ofercie firmy znajdują się między innymi linie produkcyjne do montażu SMT, produkty ESD oraz materiały eksploatacyjne.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 12:38 V9.2.10-1