reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2015

Google realizuje program dla polskich start-upów

Do otwarcia Campus Warsaw zostało jeszcze trochę czasu, ale Google oferuje już polskim start-upom wsparcie w ramach programu Launchpad, do którego przyjęto już kilkanaście firm z naszego kraju.
Ważnym elementem programu są wydarzenia Google Launchpad Week organizowane w najbardziej prężnych ośrodkach startupowych na świecie takich jak Tel-Awiw, Londyn, Berlin, Barcelona czy Paryż. Launchpad Week to pięciodniowy program pre-inkubacyjny dla startupów na wczesnym etapie rozwoju. W ramach wydarzenia, starannie wyselekcjonowani mentorzy z lokalnej społeczności, przy wsparciu pracowników Google i członkow międzynarodowej sieci mentorów Google, będą pomagać młodym przedsiębiorcom rozwijać się, dostarczając im wiedzę i kompetencje w obszarach istotnych z punktu widzenia sukcesu rynkowego.

Pierwszy w Polsce Google Launchpad Week odbędzie się w Warszawie, w dniach 15-19 czerwca 2015.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2