reklama
reklama
reklama
© mchudo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 maja 2015

Apator: zawarcie znaczącej umowy warunkowej

Apator 21 maja 2015 roku zawarł warunkową umowę z S&T Services Polska Sp. z o.o. („S&T”). Kontrakt związany jest z realizacją projektu Smart City Wrocław („SCW”).
Przedmiotem umowy jest dostarczenie dla S&T liczników energii elektrycznej OSGP w ramach projektu Smart City Wrocław. Umowa została zawarta pod następującymi warunkami:[bullet-list]
[:]wyrażenie przez lidera konsorcjum SCW - firmę LG CNS Co. Ltd. zgody na realizację projektu przez S&T,
[:]wyrażenie zgody przez Tauron Dystrybucja SA, na uczestnictwo S&T w projekcie SCW, o ile zgoda będzie wymagana.[/i]
Szacowana wartość umowy z S&T wynosi 26,5 mln PLN netto i może zostać obniżona do kwoty 22,7 mln PLN, w przypadku spełnienia do dnia 31 grudnia 2015 roku wyszczególnionych w umowie warunków.

Apator SA poinformował, że postanowienia umowy z S&T nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku. Umowa z S&T zawiera również postanowienia dotyczące prawa opcji do zwiększenia liczby zamawianych liczników do 20% oraz możliwości udzielenia zamówień uzupełniających do wysokości 50% szacowanej wartości umowy. W przypadku skorzystania z prawa opcji lub możliwości zamówienia uzupełniającego dostawy będą realizowane do końca 2017 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-2