reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 maja 2015

Intel i Altera wznawiają rozmowy

Jak donosi New York Post, spółki powróciły do negocjacji dotyczących możliwej fuzji. Podczas wcześniejszych rozmów nie udało się ustalić ceny zakupu.
- Nie bądźcie zaskoczeni, jeśli umowa zostanie podpisana szybko – uważa anonimowy informator New York Post, który dodaje, że decyzja – pozytywna lub negatywna - powinna zostać podjęta w ciągu kilku tygodni.

Doniesienia prasowe dotyczące ewentualnej transakcji pojawiły się pod koniec marca tego roku. Gdyby akwizycja doszła do skutku, byłby to największy zakup Intela w historii, jego wartość może osiągnąć nawet 13 mld USD.

Altera jest producentem programowalnych chipów stosowanych szeroko w telekomunikacji, elektronice użytkowej a także w branży militarnej oraz przemysłowej. Układy Altery uzupełniłyby ofertę Intela, który chce rozszerzać zakres działalności.

---
Źródło: New York Post

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2