reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 19 maja 2015

Firma Reklamowa Emo Neon rozwija produkcję

Częstochowski producent reklam świetlnych rozbudował halę produkcyjną oraz zainwestował w nową linię do montażu SMT.
W hali montażowej firmy Emo Neon od początku 2015 roku pracują następujące nowe maszyny:
  • półautomatyczna drukarka pasty lutowniczej SP-650,
  • automat LE40 do montazu SMD, DDM Novastar,
  • piec lutowniczy ERO 500, DDM Novastar.

Firma Reklamowa Emo Neon kupiła także cztery stanowiska do montażu REECO premium, szafę ESD i stacje lutownicze Pace st50. Wszystkie urządzenia dostarczyła i uruchomiła włocławska firma Renex.

Na potrzeby inwestycji w zeszłym roku w firmie Emo Neon dobudowano halę o powierzchni około 200 m kw., która została podzielona na dwie strefy: ESD, wraz z pomieszczeniem o wysokich wymaganiach dotyczących zanieczyszczeń (clean room) oraz część przeznaczoną do montażu końcowego. W międzyczasie w firmie powstało także 6 nowych etatów.

Emo Neon to producent specjalizujący się we wszelkich rodzajach reklamy świetlnej. Realizowane inwestycje mają na celu m.in. uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców. – Chcemy mieć 100% kontrolę nad procesami produkcyjnymi, gwarantując w ten sposób naszym odbiorcom najwyższą jakość i niezawodność – mówi dla portalu evertiq.pl Robert Habrowski, project manager firmy Emo Neon. Jak zapewnia nasz rozmówca, to właśnie wytwarzanie niezawodnych produktów, charakteryzujących się długą żywotnością jest jednym z głównych motorów zmian w firmie. Habrowski dodaje, że wielu producentów reklam świetlnych zmaga się z problemem zapewnienia odpowiedniej żywotności diod LED. W firmie Emo Neon ponad dwa lata temu powstał specjalny zespół zajmujący się tym zagadnieniem. – Celem było opracowanie na nowo procesów produkcyjnych tak, by przedłużyć żywotność komponentów. Obecnie nasze produkty są bezawaryjne, mogą pracować w bardzo wymagających środowiskach, jednocześnie nie boimy się udzielać 5-letniej gwarancji – opowiada Robert Habrowski, który dodaje, że dział stworzony do opracowania procedur i wykonania niezbędnych testów co prawda już wykonał swoje główne zadanie, ale inżynierowie w firmie wciąż pracują nad rozwiązaniami, których celem jest produkcja niezawodnych reklam o bardzo wysokiej jakości.


Foto: © Renex, Emo Neon

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2