reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mpanch dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 maja 2015

Airbus uruchomił akcelerator biznesowy

Airbus BizLabs to międzynarodowy akcelerator biznesowy dla branży kosmiczno-lotniczej, który wspomoże firmy w komercjalizacji innowacyjnych pomysłów.
Akcelerator Airbus BizLabs jest przeznaczony zarówno dla firm z zewnątrz, jak i przedsiębiorstw działających w ramach koncernu. Dzięki działaniom Airbus BizLabs firma zamierza komercjalizować własne rozwiązania, ale też skorzystać z innowacyjnych pomysłów zewnętrznych firm: klientów i partnerów biznesowych.

Akcelerator oferuje program wsparcia dla projektów na wczesnym etapie rozwoju w formie sześciomiesięcznego programu, dzięki któremu pomysłodawcy otrzymują dostęp do szkoleniowców, ekspertów i mentorów Airbusa z różnych dziedzin: technicznej, prawnej, finansowej czy marketingowej. Doświadczeni specjaliści wspomogą początkujących przedsiębiorców w opracowywaniu prototypu oraz ułatwiając dostęp do rynku. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 czerwca.

Pierwszy Airbus BizLab otwarto w Tuluzie, kolejne powstaną w Hamburgu, potem w Indiach i innych krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2