reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© david alary dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 maja 2015

EAE Elektronik powiększy powierzchnie produkcyjne

Kontraktowy producent elektroniki z Sanoka nabył budynek, w którym już wkrótce rozpocznie działalność montażową.
- Przedmiotem zakupu jest budynek produkcyjno-usługowy, położony na przylegającej działce. W ten sposób, możliwe będzie stworzenie nowych powierzchni pod park maszynowy, a tym samym połączenie obu obiektów. Wcześniej, konieczna będzie renowacja i dostosowanie hali produkcyjnej pod warunki ochrony ESD. Ilość napływających zamówień zdecyduje, czy inwestycja wiązać się będzie z zakupem dodatkowych linii montażowych i wzrostem zatrudnienia – informuje zarząd spółki EAE Elektronik w komunikacie.

Wartość inwestycji sięga 2 mln PLN. Powierzchnia gruntu firmy uległa podwojeniu, a suma przestrzeni użytkowej obiektów wyniesie ponad 1300 m 2.

EAE Elektronik powstała w 1993 roku. Działalność firmy opiera się na montażu usługowym podzespołów elektronicznych w technologii SMT i THT, wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji. Posiada dwie linie montażowe, własne laboratorium EMC i certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2