reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 12 maja 2015

Zapraszamy na TEC Warszawa 2015

Ponad stu wystawców, seminaria dla praktyków oraz wspaniała atmosfera – to wszystko czeka naszych gości podczas TEC Warszawa 2015. Uwaga! Ważna zmiana w programie wykładów.
The Evertiq Conference odbędzie się już w przyszły czwartek, 21 maja w hotelu Sound Garden w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego odwiedzenia targów i prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, by wziąć udział w imprezie.

Podczas TEC Warszawa 2015 zaprezentują się czołowi dostawcy działający w branży elektronicznej w Polsce, a uczestnicy i odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w interesujących seminariach i prezentacjach.

Uwaga! Ważna zmiana: wykłady rozpoczną się od wystąpienia pt.: „Oszczędzaj pieniądze – odświeżanie i regeneracja pokrycia wyprowadzeń układów – lutowanie bez problemów”, które wygłosi Joe Tumilty z firmy Retronix. Wykład zastąpi prezentację firmy Interflux.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2