reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 maja 2015

PartnerTech i Kongsberg Devotek łączą siły

PartnerTech i Kongsberg Devotek nawiązały współpracę. Firmy chcą wspólnie oferować klientom usługi, począwszy od etapu projektowania, aż po finalny produkt.
Kongsberg Devotek wniesie do współpracy swoją wiedzę dotyczącą innowacji i rozwoju produktów na rynku norweskim, korzystając przy tym z szerokiego doświadczenia produkcyjnego firmy PartnerTech. W ramach umowy firmy będą pogłębiały kooperację, a razem będą w stanie dotrzeć do szerszej bazy klientów, szczególnie w takich obszarach jak Oil&Gas oraz MedTech.

Kongsberg Devotek to norweska firma technologiczna, która świadczy usługi m.in. dla takich sektorów jak: motoryzacyjny, obronny, paliwowy, gazowy, morski czy przemysłowy. Kongsberg Devotek zatrudnia około 90 inżynierów, którzy realizują projekty począwszy od wczesnej fazy biznesowej, aż po opracowanie prototypu.

PartnerTech to jeden z 10 największych europejskich producentów kontraktowych. Siedziba główna firmy znajduje się w Szwecji. PartnerTech zatrudnia około 1,4 tys. osób w zakładach zlokalizowanych w Szwecji, Finlandii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Polskie fabryki spółki znajdują się w Sieradzu i Mysłowicach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2