reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 05 maja 2015

Google wybrało lokalizację warszawskiego kampusu

Google wybrało już lokalizację centrum społeczności start-upowych, które powstanie w Warszawie: będzie to zabytkowy budynek na terenie Centrum Praskiego Koneser – dawna fabryka wódki.
- Wprowadzamy nowe życie do pięknego, zabytkowego budynku Centrum Praskiego Koneser. Uważamy, że dawna fabryka wódki będzie idealnym miejscem do pracy i spotkań dla przedsiębiorców. (...) Ekipy budowlane będą pracować nad renowacją kompleksu, włączając w to budynki mieszkalne, sklepy i biura. (...) Jesteśmy podekscytowani, że to miejsce stanie się naszą bazą i będziemy mogli obserwować nie tylko jak rozwija się społeczność skupiona wokół Campusu, ale także cała okolica – czytamy na oficjalnym blogu Google’a.

Campus Warsaw dołączy do międzynarodowej sieci kampusów w Londynie, Tel Awiwie i Seulu, z przestrzeniami w Madrycie i Sao Paulo, które zostaną otwarte w dalszej części roku. Drzwi Campus Warsaw zostaną otwarte pod koniec 2015 roku.

Campusy Google to miejsca, gdzie przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę, spotykać się z innymi przedsiębiorcami oraz budować firmy, które w przyszłości mogą zmienić świat. Jednocześnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy mentorów oraz uczestniczyć w kursach prowadzonych przez lokalne społeczności start-upowe, doświadczonych przedsiębiorców oraz pracowników Google.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1