reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bahar bostanci dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 maja 2015

Debiut WB Electronics na Catalyst

Spółka wyznaczyła 4 maja na pierwszy dzień notowania w alternatywnym systemie obrotu Catalyst. WB Electronics wyemitowało 80 tys. trzyletnich obligacji na okaziciela o łącznej wartości 80 mln PLN.
WB Electronics deklaruje, że ma zamiar wejść w 2016 roku do obrotu na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Decyzja w tej sprawie ma zostać podjęta pod koniec roku.

WB Electronics SA jest producentem i dostawcą elektroniki wojskowej, oprogramowania oraz usług związanych z integracją pojazdów wojskowych. Spółka oferuje także zintegrowane systemy dowodzenia i łączności, w tym także urządzenia radiokomunikacji oraz bezzałogowe systemy powietrzne. WB Electronics działa na rynku uzbrojenia od 1997 roku. Siedziba spółki znajduje się w Ożarowie Mazowieckim.

---
Źródło: WB Electronics, Catalyst

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1