reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 maja 2015

Pixel rozwija produkcję

Bydgoski producent systemów informacji pasażerskiej zainstalował piec rozpływowy SMT Wertheim w wersji M, a wkrótce zakończy dużą modernizację hali produkcyjnej.
Nowy piec to kolejna inwestycja firmy Pixel w linię produkcyjną, wykorzystującą automat pick&place Yamaha YS12F. Latem zeszłego roku spółka kupiła drukarkę pasty lutowniczej Yamaha YSP, a teraz przyszedł czas na profesjonalny piec pozwalający na lutowanie w osłonie azotu. Wszystkie urządzenia zostały dostarczone i uruchomione przez firmę Renex.

Ale rozbudowa linii produkcyjnej to tylko część zmian wprowadzanych u bydgoskiego producenta. – Właśnie jesteśmy w trakcie dużej modernizacji hali. Dzięki inwestycji zwiększymy wydajność o 100%, jednak kluczowym dla nas aspektem jest zwiększenie jakości naszych produktów. Przystosowanie pomieszczeń do wyśrubowanych norm produkcyjnych umożliwi nam pracę nawet dla tak wymagających sektorów, jak branża medyczna – mówi Sławomir Jankowski z firmy Pixel.

Wszystkie inwestycje finansowane są ze środków własnych. - To rosnący popyt na nasze produkty ze strony klientów z branży transportu publicznego wymusił na nas rozwój oraz rozbudowę linii produkcyjnych – komentuje Sławomir Jankowski. Otwarcie zmodernizowanej hali zaplanowane jest na 1 czerwca.

O firmie

Firma Pixel jest jednym z największych dostawców elektronicznych systemów stosowanych w pojazdach komunikacji zbiorowej oraz na dworcach i przystankach w Polsce. Zakład Elektroniczny Pixel s.c. rozpoczął działalność w 1994 roku, a cztery lata później przekształcił się w spółkę Pixel Serwis Sp. z o.o. Kolejne duże zmiany przyszły w 2008 roku, gdy firma przeprowadziła się do siedziby w Osielsku k. Bydgoszczy i zmieniła nazwę na Pixel Sp. z o.o. W roku 2012 powstała nowa siedziba firmy w Bydgoskim Parku Przemysłowym, gdzie została przeniesiona część produkcyjna firmy.© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-1