reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mchudo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 kwietnia 2015

Nowe inwestycje Orbit One w Polsce

Zainstalowano nowego robota lakierniczego, a wiosną w firmie pojawią się nowe moduły Fuji NXT oraz piec – informuje Orbit One.
- Obecnie jesteśmy na etapie kolejnych inwestycji w nowy sprzęt – pisze firma w komunikacie. - Sporo dzieje się także w zakresie kompetencji i jakości. Orbit One nieprzerwanie pracuje nad rozwojem LEAN i współpracuje między innymi z zewnętrzną firmą przeprowadzającą regularne audyty dotyczące stałego rozwoju i usprawniania - czytamy.

Orbit One jest szwedzkim producentem kontraktowym elektroniki. Firma zatrudnia obecnie około 475 pracowników, a roczne obroty sięgają ponad 450 mln SEK. Fabryka Orbit One w Polsce znajduje się w Prabutach, na południe od Gdańska, skąd ma dobre połączenia zarówno z ze Szwecją, jak i resztą Europy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2